gora filozofia

FILOZOFIA

Akcesoria audio są elementem, od którego zależy zarówno ostateczny szlif brzmieniowy, jak również szeroko pojęte kwestie estetyczne całego systemu grającego. Dlatego właśnie bardzo istotnym czynnikiem jest, aby oprócz minimalizacji wpływu drgań na dźwięk przetwarzany przez sprzęt, charakteryzowały się one wyrafinowaną i jednocześnie uniwersalną estetyką, dzięki której wpasują się w większość wnętrz mieszkalnych.

Akcesoria są czasem nazywane „gadżetami” lub „poprawiaczami”. Są to sformułowania o tyle niefortunne, że nie oddają całego spektrum rzeczywistości. Trudno np. nazwać gadżetem potężny stolik na 6 i więcej urządzeń, o masie własnej kilkudziesięciu kg. Co do drugiego z nich, akcesoria te nie tyle „poprawiają brzmienie”, co zapobiegają odejmowania czystości przekazu dźwiękowego, zakłócanego przez szkodliwe rezonanse pochodzące od głośników oraz elementów elektrycznych powodujących wibracje – i to nie tylko w skali mikro.

W firmie Base podchodzimy do tych zagadnień kompleksowo. Zwalczamy szkodliwe drgania od podstaw, nie pozwalając na ich generowanie, a jeśli wyeliminowanie tego zjawiska nie jest możliwe – tłamsząc i rozpraszając je na początkowym etapie powstawania.

Oferujemy ekskluzywne podstawy pod sprzęt grający (stoliki, platformy antywibracyjne), a także izolowane elektrycznie i akustycznie listwy zasilające najwyższej klasy.

Base – dobre brzmienie
zaczyna się u podstaw.