gora_podstawy

PLATFORMY ANTYWIBRACYJNE

Platformy antywibracyjne Base działają w następujący sposób: pozwólmy zadziałać prawom fizyki, upraszczając konstrukcję do absolutnego minimum i angażując do współpracy naturalne materiały o pożądanych właściwościach akustycznych.

Zadanie to spełnia płytka wykonana ze specjalnego rodzaju drewna, która „pływa” na cząsteczkach kryształu górskiego. W przypadku tejże konstrukcji wszystkie mikrodrgania pochodzące od sprzętu audio (głośniki, transformatory i inne części elektroniczne) są pochłaniane i zamieniane w energię cieplną przez kryształki, które rozbijają szkodliwe rezonanse dzięki swoim nieregularnym kształtom i zróżnicowanej wielkości. Konstrukcja taka wydatnie redukuje drgania w obu kierunkach – zarówno generowane przez sprzęt (idące „w dół)”, jak i pochodzące z otoczenia zewnętrznego spoczywającego na platformie urządzenia (czyli idące „do góry”). Ostateczny wpływ tego typu platform na jakość brzmienia sprzętu wysokiej klasy jest nie do przecenienia.

Najwyższej klasy płyta wykonana z drewna o optymalnych parametrach akustycznych jest w stanie wytrzymać obciążenie o wadze do 100 kg, przy zachowaniu pełnych właściwości. Dzięki temu można ją zastosować praktycznie do wszystkich urządzeń audio-video. Akustyczna częstotliwość rezonansowa kryształów kwarcu leży daleko poza pasmem słyszalnym przez człowieka, tak więc zjawisko to nie ma absolutnie żadnego wpływu na dźwięk.

Wymiary:
Waga:

Base – dobre brzmienie
zaczyna się u podstaw.